М'яка покрівля Катепал

11 июля 2017

Заснована в 1949 році, компанія «Katepal OY» є лідером серед виробників бітумних покрівельних матеріалів в Фінляндії. Покрівельні гонти Катепал задовольняють вимогам європейського стандарту EN 544. Виробництво черепиці Катепал сертифіковане за стандартом якості ISO 9001.

М'яка покрівля Катепал пропонує домовласникам унікальні властивості справжньої фінської черепиці європейської якості!

СБС-модифікований бітум - матеріал, який раніше використовувався тільки в професійних матеріалах. Компанія Катепал зробила його доступним приватним клієнтам в повному асортименті колекцій м'якої черепиці у всіх кольорових рішеннях.

СБС-еластомірний бітум є чудовим матеріалом для м'якої черепиці, що володіє рядом переваг в порівнянні з іншими бітумними матеріалами для гонту, завдяки яким продукт і отримав назву Катепал.

Відмінна міцність на вигин і висока міцність на розрив

Черепиця Катепал має виняткову міцність на багаторазовий вигин. Ця властивість є цінним в процесі укладання, коли необхідно обробляти кромки і кути.

Еластичність зберігається і в холод

Матеріал гонту Катепал не втрачає своєї еластичності навіть в сувору зимову погоду. Здатність збереження властивостей в холодних умовах означає економію матеріалу і відсутність необхідності прив'язки укладання до певного сезону.

Гнучка черепиця Катепал зберігає свої основні параметри при температурних умовах з діапазоном від – 45С до позначки в + 110С. Сучасна бітумна черепиця і бітумні мемебрани показали свою стійкість як в спекотних тропічних, так і в холодних арктичних умовах.

Матеріал з довгим життєвим циклом

СБС-еластомірний бітум є міцним і стійким матеріалом, який виключно добре витримує механічні та хімічні впливи. Досвід, отриманий в процесі використання професійного бітумного покриття, показує, що термін служби СБС-модифікованого бітуму більш ніж в два рази більше, ніж у звичайного бітумного покриття.

Гранульоване покриття добре пристає і міцно тримається

Міцне гранульоване покриття підвищує загальну міцність покрівельного покриття, і покрівля Катепал довго зберігає свої захисні властивості і не вицвітає. Завдяки шорсткій поверхні, сніг залишається на даху і не скочується на тротуари або садові насадження. Під час дощу і при сильному вітрі, бітумні покрівельні гонти приємно порадують своїми шумопоглинаючими властивостями.

Довговічність - не єдина причина того, що сучасні будівельники все більше віддають перевагу використовувати саме цей елегантний і розумний варіант покрівлі.

Ціла система властивостей схиляє чашу терезів на користь бітумних гонтів:

  • додатково до довговічності, сучасні бітумний гонт пропонують вишуканий зовнішній вигляд,
  • простоту укладання та догляду,
  • розумні витрати

- і прийняти правильне рішення стає дійсно просто!

Замовити будь-яке кольорове ріщення будь-якої колекції м'якої покрівлі KATEPAL можна за телефонами 044-507-15-02, 044-451-42-43 або через форму замовлення.