Сайдинг для підшивання звісів покрівлі.

23 февраля 2017

На відміну від естрадних софітів, в будівництві софіти - це панелі, призначені для обшивки різноманітних горизонтальних поверхонь, які звернені вниз (звіси, карнизи, стелі у відкритих приміщеннях і т. Д.). Софіти є новим словом в будівництві. Однією з головних функцій софітів є, як це не дивно, не надання красивого зовнішнього або завершеного вигляду будівлі, а вентиляція простору під покрівлею, завдяки якій значно підвищується термін служби покрівельного покриття.

Природно, можна зробити вибір на користь більш традиційних матеріалів для карнизів і коньків Вашого даху, однак якщо Вам потрібно не тільки гарно «закрити» будь-яку поверхню, але і організувати якісну вентиляцію простору під покрівлею для боротьби з цвіллю і вогкістю, то Вам, звичайно, краще купити підшивку сайдинг саме в вигляді софітів.

Що ж являють собою софіти? Софіт BRYZA є панеллю з пластика, алюмінію або міді з полімерним покриттям, що кріпиться до стелі за допомогою направляючих і надає йому естетичний і красивий вигляд. Панелі стикуються між собою за допомогою замкового з'єднання, яке приховує кріплення панелей. А легкість монтажу софітів дозволяє легко впоратися зі своїм завданням навіть самим недосвідченим будівельникам.

За своєю суттю софіти є тим же сайдингом або вагонкою, проте їх призначення - саме декорування стелі, та й названі вони красиво, по-італійськи. Власне, слово «софіт» в перекладі з італійського як раз і означає «стелю». Однак софіти істотно відрізняються від інших видів декоративних панелей в одному - ті софіти, які використовуються на відкритому повітрі, є перфорованими, що забезпечує повітрю вільний прохід крізь них. Завдяки цьому повітря не застоюється під дахом, а матеріали не уражаються грибком і не пліснявіють від вогкості. Однак не всі софіти є перфорованими. Якщо ви хочете, у вас є можливість придбати не тільки софіти з повною перфорацією, але також софіти, перфоровані по центру, які також призначені для установки на свіжому повітрі, а також не перфоровані софіти, які створені для закритих приміщень.

Ринок будівельних матеріалів поповнився софітами не так і давно, проте софіти відразу ж завоювали популярність і стали дуже популярні як серед професіоналів, так і серед любителів, які займаються самостійною спорудою будинку або затіяли ремонт. Чому ж ця технологія користується в сучасному будівництві таким колосальним успіхом? Відповідь дуже проста: у софітів є маса незаперечних переваг перед звичайними матеріалами. Серед властивостей, які і визначили популярність софітів, числяться такі:

 • Механічна міцність. Стійкість софітів до пошкоджень, ударів і впливу навколишнього середовища зберігає привабливий зовнішній вигляд софітів протягом усього терміну їх служби. Вони не змінюють колір і не вигоряють навіть при впливі вологи і прямих сонячних променів, тому будівлі довгий час виглядають як новенькі;
 • Універсальність. Софіти застосовуються не тільки для зашивання простору під покрівлею, а й для обробки стель в різних приміщеннях. Широка колірна гамма дозволяє поєднувати софіти з різними типами оздоблювальних і покрівельних матеріалів, що дає розвернутися фантазії і не обмежувати себе;
 • Простота в догляді. Софіти не потребують фарбування та оновлення протягом усього терміну служби, а для того, щоб відновити їх зовнішній вигляд, досить періодично мити софіти миючим засобом;
 • Стійкість до біологічних факторів. На відміну від облицювальних матеріалів з деревини, софіти НЕ пліснявіють і не уражаються грибком.
 • Відмінний зовнішній вигляд. Софіти легко приховують за собою всі комунікації і проводку, а замкове з'єднання панелей приховує також всі кріплення комплектуючих фасаду.
 • Зручність і легкість монтажу. Монтувати софіти легко і швидко в будь-який час року.
 • Доступність. Крім широкого розповсюдження на будівельних ринках, ціна на обшивочний сайдинг у вигляді софітів є досить доступною. Також, якщо Вам потрібні софіти в Києві, Ви можете звернутися в компанію "Мідас Актив", яка позбавить Вас від поїздки по ринках.
 • Пожежна і екологічна безпека. Матеріали, з яких виготовляються софіти, нетоксичні і незаймисті, що дає можливість використання софітів для спеціального будівництва з підвищеними вимогами до стійкості до агресивних середовищ і до пожежної безпеки (медичні установи, станції техобслуговування, АЗС і т. Д.).
 • Широкий діапазон температур. Софіти не лопаються і не піддаються корозії під впливом температури в межах -50 - +120 С.
 • Продовження термінів експлуатації покрівлі. За допомогою перфорованих софітів зашиваються підпокрівельні простору: вентиляція забезпечується крізь отвори, внаслідок чого терміни служби покрівлі збільшуються.
 • Невелика вага. Цей параметр дуже важливий для поновлення старих будівель, чиї фасади можуть не витримати навантаження, яка неминуча при облицюванні за допомогою традиційних матеріалів.

Замовити софіт Бриза можна за телефонами 044 451 42 43 та 044 507 15 02