Укоси з ламінату на вхідні двері. Частина 2.

29 августа 2017

Підготовка укосів

Частина 1 тут...

Перед тим як почати встановлювати своїми руками укоси на нові двері, необхідно підготувати поверхню в отворі. Залежно від обраного методу буде потрібно до певної міри вирівняти бічні частини і верх. Рекомендується запінити всі просвіти і додатково утеплити укоси, якщо є така можливість. Поверх наноситься шар штукатурки на спеціальну сітку. Якщо планується шпаклювання або установка ламінату на клей, додатково прогрунтуйте основу. Це дозволить вам також позбутися від пилу і бруду в отворі.

Наступний важливий етап - розмітка і розпил. Укоси з ламінату повинні повністю закривати стіну в отворі. Для початку потрібно подбати про виведення порога, тільки після цього приступають до верхньої частини. Найкраще починати розпил та монтаж з верхньої поперечної планки. Вже після її фіксації виміряються габарити бічних ламелей з урахуванням з'єднань. Різати ламінат найкраще за допомогою інструменту, щоб не пошкодити зовнішній шар обробки, в крайньому випадку використовуйте ножівку. Всі мітки наносяться за місцем робіт після ретельних вимірів рулеткою і косинцем. Якщо ви не впевнені в правильності знятих даних, спочатку наріжте шаблон з іншого матеріалу, наприклад, картону або залишків ГКЛ.

Так як спосіб установки укосів на двері за допомогою монтажної піни є найпростішим для виконання своїми руками, слід розглянути його більш детально.

Монтаж ламінату

Отже, для того щоб встановити укоси своїми руками, для початку необхідно позначити межі, в межах яких буде кріпитися ламінат. Для цього по всьому периметру коробки встановлюються монтажні розпірки, вони обмежать рух ламелей.

Самі укоси встановлюються таким чином: для початку потрібно докласти верхній елемент, перевірте, щоб двері не чіплялася за нього. Потім нанесіть монтажну піну уздовж дверної коробки. На зворотну сторону ламінату, не відриваючи його від своєї позиції, також нанесіть смуги монтажної піни і прикладіть його до укосу. Для того щоб утримати елемент на місці його приклеюють за допомогою малярської стрічки. Чим довше відрізки скотча, тим краще він буде утримувати матеріал. Для завершення фіксації запеньте передній зазор між схилом і ламінатом.


Потім для того щоб полегшити роботу по виведенню рівня і забезпечити жорсткість конструкції, з боків на кожен елемент за допомогою клею кріпляться дерев'яні планки. Їх товщина повинна дорівнювати відстані від укосу до обробки.

Не потрібно наносити на ламінат занадто багато піни, так як вона може надмірно розширитися і змістити елемент оздоблення.


Після цього приступають до розпилу бічних частин і їх установці на двері. Врахуйте, що при роботі потрібно враховувати замкове з'єднання елементів. Розмітку проводите тільки в зібраному стані. Для того щоб ламинат не роз'єднався і не утворював зазори на замках, можна зняти верхній шар покриття в цьому місці і промазати кріплення клеєм.

Процес монтажу здійснюється таким же чином, як і у випадку з верхньої ламелью. Обов'язково стежте за рівнем, причому не тільки в процесі запінення зазорів, а й під час висихання обробки, так як при розбуханні піни ламінат може зміститися.

Після того як всі елементи обробки просохнуть і надійно зафіксуються на місці, можна приступати до фінальної обробці отвору. Для початку потрібно зрізати лезом виступаючі надлишки монтажної піни, потім необхідно заштукатурити ці ділянки, щоб забезпечити захист від зовнішнього середовища. Для маскування зазорів на зовнішні і внутрішні кути приклеюється пластиковий куточок в тон покриттю. Остаточний вигляд отвору додадуть лиштви.Таким чином вам вдасться своїми руками створити надзвичайно гарне покриття для укосів ваших вхідних дверей. Ламінат - це відмінний варіант для обробки практично будь-яких поверхонь.

За матеріалами сайту http://dvervdome.ru